nyestlogga20150703.jpg

Här tänker vi lägga upp alla mejladresser för boende i Blattnicksele med omnejd samt alla utflyttade

vill ni vara med skicka en mail till

stefan@blattnicksele.com

Namn Mailadress Bostadsort Mobilnr ,Hemsida mm
Lage Byström bystrom.lage@spray.se Blattnicksele 073-832 02 21
Mikael Forsgren mailto:info@forsgrensbilservice.com Blattnicksele

070-686 37 15

Elisabeth Efraimsson elisabeth_efraimsson@msn.com Blattnicksele 070-390 51 92
Tuula Halonen/Brännlund tuula.halonen@home.se Blattnicksele 070-389 07 69
Anne-Lie Gunnarsson anne-lie.gunnarsson@telia.com Blattnicksele 070-523 33 04
Ruben Sjögren rubsjo@allt2.se Sa:Blattnicksele 070-3333194
Fredrik Forsgren info@forsgrensbilservice.se Blattnicksele 070-2718241
Deborah Lunder d.lunder@spray.se Blattnicksele
Mia Fjällström-From annmarff@hotmail.com Blattnicksele
Stefan Danielsson

stefan@blattnicksele.com

Blattnicksele

070-3404655       www.blattnicksele.com

Blattnicksele Camping info@blattnickselecamping.se

Blattnicksele

0736873654 www.blattnickselecamping.se

Eskil Fredriksson

eskfre@gmail.com

Sa:Blattnicksele
Astrid Fjellström

astrid123@live.se

Blattnicksele
Eva Linda Grensman evalinda@sorsele.net Blattnicksele Renmansgården
Fredrik Grensman fredrik@sorsele.net Blattnicksele Renmansgården
Torsten From tofro@spray.se Blattnicksele 070 2778852
Magdalena Wallström violena@telia.com Blattnicksele 070 3997799
Bo Forsmark bo.forsmark@telia.com Blattnicksele 070 3096891
Inger Nilsson inger_nilsson30@hotmail.com Blattnicksele 070 1314387

Åke Nilsson

ake502@hotmail.com              

Blattnicksele 0703097908
Ing-Marie Bäcklund ingmarie.backlund.45@gmail.com Blattnicksele 0703997788
Monica Ahlenius mahlenius@yahoo.se FD Blattnicksele ?
Gerd From gerdfrohm@hotmail.se Blattnicksele 0952-20046

                                              

stefan@blattnicksele.com